Bayşanslı Kayıt 

Bayşanslı Kayıt. Bayşanslı kullanıcıları arasına katılmak isterseniz kayıt formunu açarak doldurmaya başlamalısınız. Bunun için giriş sayfasından forma yer veriliyor. Bayşanslı kayıt bilgilerini sıralayanlar kısa sürede üyeleri arasına katılıyor. 

Bayşanslı
Bayşanslı

Bayşanslı Üyesi Nasıl Olunur?

Bayşanslı kullanıcıları arasına katılmak isteyenlerin herhangi bir kimlik belgesi göndermesine gerek kalmıyor. Belgesiz olarak üyelik işlemlerine başvurmanıza imkan tanınıyor. 

Aynı zamanda kayıt formuna ulaşmak için ödeme yapılmaz. Ücretsiz olan Bayşanslı üyelik formunu açar ve ardından istenilen bilgileri sıralamaya başlarsınız. Bu şekilde:

  • Kişisel bilgilere öncelik verilmektedir ve eksiksiz olarak her birini sıralamanız istenmektedir. 
  • Kişisel olanlardan ziyade kullanıcı verilerini de paylaşarak üyeleri arasına katılırsınız. 
Bayşanslı Kayıt
Bayşanslı Kayıt

Bayşanslı Kişisel Bilgileri Nelerdir?

Üyelik işlemlerine dair öncelikle şahsi bilgilerin sıralanması beklenmektedir. Bunlar cinsiyet, isim ve soyisim olarak başta ele alınıyor. Devamında gelenler ise:

  • Şehir, adres, posta kodu ve bölge olarak ikamet detaylarına değinilmektedir. 
  • Ülke, doğum tarihi ve cep telefonu numarası bilgilerine yer verilmektedir. 

Bayşanslı kayıt işlemlerini sadece reşit yaşta olmanız halinde tamamlayabilirsiniz. Bunun için şahsi bilgiler dikkate alınır ve:

  • Hesabınızın aktif hale gelmesi adına her birini eksiksiz olarak sıralamanız gerekir. 
  • Bilgilerinizi kontrol etmeli ve ardından onaya geçmelisiniz. 

Şahsi bilgilerde hataya yer verenlerin giriş yapmaları mümkün olmayacaktır. Buna ek olarak hesap açanların finansal işlemlere geçmelerine de izin verilmez. Hesap açma sırasında girilen bilgileri kontrol etmeniz en doğrusu olacaktır. 

Bayşanslı Kullanıcı Bilgileri Nelerdir?

Şahsi olan bilgilerin arkasından kullanıcı verileri geliyor. Hesaba girişte talep edilen bu bilgileri eksiksiz bir şekilde sıralamanız beklenmektedir. 

Bayşanslı kayıt formu tek adımda tamamlanıyor ve hem kişisel hem de kullanıcı verilerine değiniliyor. Hesaba ilişkin kullanıcı bilgileri nasıl soracak olursanız:

  • Kullanıcı adı başı çeker ve arkasından mail adresini girerek onaya geçersiniz. 
  • Aynı mail adresi gibi şifrenizi belirledikten sonra da onaya yer vermeniz gerekiyor. 

Bunlara ek olarak kişisel soru tercihinde bulunmaktadır ve yanıtı vermelisiniz. Son olarak ise güvenlik kodlarını sıralamanız halinde formu tamamlarsınız. Böylece genel kural ve de şartlara geçilmektedir. Üyelik için son adımda kurallara onay vermeli ve bu şekilde hesabınızı açmalısınız.